Спеціальні потреби

40% населення осуджує перехід депутатів у коаліцію


Ось уже п’ятий день у столиці України тривають мітинги прихильників коаліції, що з’їхались до Києва, переважно, з південних і східних областей.

Попри озвучені Верховною Радою плани не проводити мітингів на пасхальні свята, до Києва обіцяють звезти, переважно зі сходу країни, ще 30 тисяч людей. За даними міліції, наразі на різних київських площах зібралося від чотирьох до десяти тисяч людей, які виступають проти президентського Указу про розпуск Верховної Ради.

А тим часом більшість громадян України, як виглядає, поділяє логіку Указу. За даними опитування, проведеного Київським міжнародним інститутом соціології, 40% українців вважають, що перехід депутатів з опозиції до правлячої коаліції є фактичним нехтуванням волі народу, висловленої на парламентських виборах 2006 року.

Більше половини опитаних заявили, що “перебіжчиків” слід позбавити депутатських мандатів. А головним способом розширення провладної коаліції громадяни назвали підкуп народних депутатів – про це заявила третина респондентів. Цікаво, що дані опитування не виявили значної різниці у відповідях залежно від регіону України.

XS
SM
MD
LG