Спеціальні потреби

Буш переконаний, що у війні в Іраку вдасться перемогти


Минає чотири роки від того часу, як Сполучені Штати розпочали війну в Іраку. З нагоди четвертої річниці Джордж Буш виголосив промову, в якій заявив, що попри всі труднощі, перемогу у цій війні здобути можливо.

З такою заявою Президент США виступив у понеділок у Білому домі. Він закликав Конгрес схвалити екстрені фонди на ведення військових операцій в Іраку та Афганістані без, як він висловився, “застережень і затримки”.

Президент в черговий раз висловився проти встановлення графіка виведення американських військ з Іраку. Однак Палата представників американського Конгресу, в якій нині більшість становлять демократи, готується обговорити зустрічну пропозицію, згідно з якою екстрені фонди на підтримку військ будуть ухвалені за умови виведення військ не пізніше вересня 2008-го року.

Подібний законопроект члени Сенату вже відкинули мінімальною кількістю голосів. У понеділок Президент Буш обговорив поточні справи з членами підпорядкованої йому Ради Національної Безпеки та провів відеоконференцію з Прем'єр-міністром Іраку Нурі-аль-Малікі.

Відео - найголовніше

XS
SM
MD
LG