Спеціальні потреби

Петреус про шляхи подолання насильства в Іраку


Новий командувач американськими військами в Іраку, генерал Дейвид Петреус говорить, що одними лише військовими силами з насильством в Іраку не покінчити.

Генерал Петреус сказав про це з надійно укріпленої так званої “зеленої зони” у Багдаді. Це перша прес-конференція генерала з часу приходу на цю посаду минулого місяця. За його словами, військові дії необхідні для того, аби допомогти покращити безпеку в Іраку, але вони не покладуть край кровопролиттю. Тут потрібен політичний аспект, зазначив він, до якого, не виключено, прийдеться залучити і радикальні угруповання.

Генерал Петреус також висловив співчуття від імені Сполучених Штатів за нещодавню загибель більше 150 паломників, які йшли в місто Кербела для участі в релігійних святкуваннях.

А тим часом лідери демократів у Палаті представників США представили законопроект, який передбачає виведення усіх американських військові частин з Іраку до кінця 2008-го року.

Спікер палати – демократ Ненсі Пелосі сказала, що згідно з документом, військові частини можуть бути виведені з Іраку навіть швидше, якщо уряд у Багдаді зможе виконати політичні та інші вимоги щодо безпеки, окреслені Президентом Бушем.

XS
SM
MD
LG