Спеціальні потреби

В Іраку чергові хвилі вибухів та насильства


У результаті хвилі насильства в Іраку загинуло понад 40 людей. Серед них 18 дітей віком від 10 - 15 років, які стали жертвами вибуху на футбольному полі у місті Рамаді, яке є осередком бойовиків-суннітів.

Причини нападу поки що невідомі. На північ від столиці від вибуху бомби неподалік міста Мосул загинуло 10 людей, серед них – шестеро правоохоронців.

Тим часом, офіційні особи повідомляють про два бомбових напади у Багдаді, в результаті яких загинуло щонайменше дев'ять людей. У першому інциденті водій-самогубець детонував начинену вибухівкою вантажівку на території вуличного ринку. В іншому районі міста вибухнула бомба, яка була загорнута у пластиковий пакет.

Американське командування повідомляє про загибель чотирьох солдатів внаслідок вибуху придорожньої бомби.

А тим часом іракські офіційні особи готуються до проведення у Багдаді зустрічі представників країн регіону, які обговорюватимуть питання подолання насильства в Іраку. Участь у зустрічі братимуть також американські та британські дипломати.

За повідомленням організаторів, конференція відбудеться у середині березня, на ній будуть присутні також дипломати Ірану та Сирії, та представники п'яти постійних членів Ради Безпеки ООН та Ліги арабських держав.

Відео - найголовніше

Recommended

  • Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

    Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

XS
SM
MD
LG