Спеціальні потреби

Міністри спростували інформацію про побиття


Міністри уряду Віктора Януковича спростовують інформацію про їхнє побиття главою Кабміну. Скандал спалахнув, коли у газеті “Україна молода” з’явилася публікація про те, що начебто прем’єр випробовує міць своїх кулаків на підлеглих.

Міністри Олександр Лавринович та Анатолій Толстоухов категорично спростували повідомлення про те, що вони стали жертвами прем’єрського рукоприкладства і запевняють, що Янукович їх не бив. Як заявив міністр юстиції, ця інформація з’явилася внаслідок протистояння в країні:

“Є люди, які використовують засоби масової інформації для загострення цього протистояння. Але це робота на примітивно-тваринному рівні. Здоровій людині навіть на думку не спало б, що така інформація може бути правдивою. Це лише для людей з хворобливою уявою”.

Спростовує факт побиття і Анатолій Толстоухов. Як повідомив міністр, у день виходу публікації він саме перебував на лікарняному. Рубрику, під якою було надруковане повідомлення, Толстоухов пропонує перейменувати на “Записки божевільного”, а саму інформацію називає “цинічним брудом”. Втім, як повідомив урядовець, позову до суду він не подаватиме:

“Для цього немає юридичних підстав. Подібні сайти навмисно відкривають, щоб потім таке писати”.

Газета “Україна молода” посилалaся на власне джерело в секретаріаті Кабміну, за інформацією якого, тілесні покарання були викликані затримкою публікації Закону “Про Кабінет Міністрів”. Міністрові юстиції начебто перепало за помилку в Законі, а міністрові Кабінету Міністрів – за те, що він назвав пресі певну дату оприлюднення Закону, але прогноз не справдився.

Як пише газета, прем’єр викликав Лавриновича до себе в кабінет, де завдав удару в грудну клітку, а коли той упав, вдарив ногою у ділянці нирок. Після цього, стверджує джерело, урядовець вибіг з будинку уряду, навіть не забравши пальта з гардеробу. З Толстоуховим, повідомляє “Україна молода”, прем’єр поквитався, завдаючи ударів по печінці.

Втім, пізніше повідомлення газети спростувала прес-секретар Лавриновича, заявивши, що в день вигаданого побиття міністр насправді перебував у Львові.

Нагадаємо: чутки про те, що Віктор Янукович розпускає руки, ходили ще під час його першого прем’єрства. До імовірних жертв глави уряду зараховували, зокрема, нині покійного міністра транспорту Георгія Кирпу, лідера об’єднаних соціал-демократів Віктора Медведчука, екс-губернатора Київщини Анатолія Засуху і навіть зятя екс-президента Кучми Віктора Пінчука. Сам Янукович таких чуток ніколи не коментував.

Recommended

  • Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

    Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

XS
SM
MD
LG