Спеціальні потреби

Буш закликає Конгрес підтримати його план


У Палаті представників американського Конгресу другий день обговорюють резолюцію, якою законодавці висловили б свою незгоду з планом Президента Буша направити до Іраку додаткові війська. Більшість республіканців нижньої палати виступили проти ухвалення цього документа. Водночас більшість демократів заявляють про готовність її підтримати.

Між тим Президент Буш під час прес-конференції у середу закликав Конгрес підтримати його план про поповнення американської присутності в Іраку, що передбачає додаткове фінансування.

Президент США зазначив, що законодавці мають повне право висловлювати свою думку щодо його рішення відправити додаткові сили до Іраку. Але, за його словами, він не хоче, щоб наразі незобов'язуюча резолюція перетворилась на зобов'язуючу, яка недозволить американським силам виконувати покладену на них місію.

На запитання про втручання Ірану в іракський конфлікт, президент лише відзначив, що вибухівка, про яку йшлося раніше, в Іраку є і її використовують проти американських військових.

Recommended

  • Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

    Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

XS
SM
MD
LG