Спеціальні потреби

Американські конгресмени – члени рок-гурту


Більшість американців мають непогану уяву про своїх представників у Конгресі. Цей імідж обережно “шліфують” піар-кампанії і політичні партії. Утім в американській політиці є п’ятеро конгресменів, які не вписуються у цей стереотип. А все через любов до музики.

Як і всі інші, вони постійно у русі і постійно під пильним оком преси та громадськості. Але один день на тиждень, коли у Конгресі закінчують дебати і голосування, цих п’ятеро членів Конгресу зустрічаються у тісному колі, щоб здійснити давню мрію – стати рок-зірками. Вони називають себе “Друга поправка”. Друга тому, що перша група “Поправки”, розпалася у середині дев’яностих.

Конгресмени збираються не тільки, щоб відвести душу. Вони гастролюють з концертами, виступають на благодійних акціях. Отримати задоволення і не говорити про політику – ось що є для них пріоритетом. Вокаліст гурту – демократ Колін Пітерсон.

Колектив переважно виконує популярні пісні 1960 – 1970-их років. Ці пісні користуються успіхом як у США, так і за кордоном. “Друга поправка” виступала перед американськими військовослужбовцями у Кувейті, в Іраку. Саме там вони потрапили під справжній обстріл.

У реальному житті ці політики не дуже прислухаються один до одного. Однак, чи то у тісній кімнаті, чи на великій сцені, цих п’ятеро конгресменів знайшли спільну мову, щоб привернути увагу громадськості... щоправда до своєї музики.

Відео - найголовніше

Recommended

  • Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

    Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

XS
SM
MD
LG