Спеціальні потреби

В Україні відбувається зустріч із трійкою ЄС


У Києві триває зустріч “Україна - трійка ЄС”, де зокрема обговорюються питання подальших перспектив України щодо членства в ЄС. Представники союзу стверджують, що для цього Україна повинна провести політичну, економічну, правову реформи та реформу системи безпеки.

Економічні ж експерти стверджують, що, не зважаючи на високий рівень інфляції, українська економіка зростає. Хоча міжнародна бізнес спільнота і має певні застереження щодо того, як здійснює свою діяльність уряд Прем'єр-міністра України Віктора Януковича.

Існує принаймні два застереження з точки зору західного бізнесу. Дуже важливим є привести українське законодавство, яке регулює питання бізнесу у відповідність із міжнародними бізнеснормами. Досі немає базового кодексу, який би регулював діяльність бізнесу, і міжнародна бізнес спільнота вважає, що це має стати важливим пріоритетом для Верховної Ради ухвалити такий кодекс.

Іншим застереженням є втручання у діяльність ринку, зокрема обмеження експорту зерна. Це мало швидше негативний вплив на сільське господарство, міжнародні компанії потерпіли втрати і проблема досі залишається. Є застереження, що цей уряд буде втручатись і в інші галузі так само як у ситуації з зерном і яким буде вплив таких дій на дальшу перспективу.

XS
SM
MD
LG