Спеціальні потреби

Щотретій американець є шанувальником суперболу


Цієї неділі щонайменше кожен третій американець буде дивитися фінальну гру чемпіонату з американського футболу. Чимало з глядачів дивляться фінальний матч не стільки заради самої гри, скільки заради феєричного шоу за участю зірок та оригінальних рекламних пауз. Супербол чи не єдиний випадок коли глядачі під час реклами не переключають свої телевізори. Тому не дивно, що 30 секунд реклами під час матчу цього року коштують рекордні два мільйони шістсот тисяч доларів.

Неділя, коли відбувається фінал чемпіонату з американського футболу – неофіційне свято у Сполучених Штатах. На період матчу – життя в країні призупиняється. Цього року зустріч відбудеться у Майямі на Флориді. Силами поміряються “Чиказькі Ведмеді” та “Жеребці з Індіанаполісу”.

За останні 40 років супербол перетворився чи не на найголовнішу спортивну подію у США. Чимало американців користуються приводом, аби перетворити вихідні, на які припадає матч, на суцільне свято. За останніми підрахунками, цього року більше, ніж коли не-будь, американців збираються дивитися гру в ресторанах, барах чи на домашніх вечірках. Напередодні матчу понад мільйон людей купує нові телевізори, антени, меблі тощо. За підрахунками Національної федерації продавців, цього року американці витратять майже дев’ять мільярдів доларів на речі, пов’язані із суперболом.

Хоча американський футбол майже не популярний за межами США, як не дивно, за минулорічним фіналом спостерігало понад мільярд глядачів по всьому світі. Матчі з американського футболу транслюють у форматі високої резолюції або HD.

Аби оцінити якість зображення у форматі HD, необхідно мати сучасний телевізор, який працює з таким сигналом. Напередодні гри продаж таких телевізорів значно зростає.

Із 60-х років коли почався супербол, гра стала великою подією за участю політиків та зірок шоу-бізнесу. Минулого року, наприклад, глядачів у перерві розважали легендарні “Роллінг Стоунз”. Тож, для багатьох супербол не стільки привід подивитися гру, скільки нагода добре провести час у компанії друзів.

Recommended

  • Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

    Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

XS
SM
MD
LG