Спеціальні потреби

Найдорожчий будинок з’явиться у Монтані


Невдовзі з’явиться найдорожчий будинок у світі. Його ще не збудовано, але дехто у Монтані вже має плани щодо цього. Мрію оцінено у 150 мільйонів доларів.

Будинок має бути розташований за брамою з обмеженим доступом до ексклюзивного клубу Йєлоустоун. Його буде добре видно з будь-якого місця в околиці площею 400 гектарів.

Віце-президент клубу Йєлоустоун Ганк Кашива каже, що чогось подібного ще не було у світі!

Архітектор Джеррі Локаті щойно закінчив дизайн гігантського маєтку у якому 12 спалень та 20 туалетів. Площа складає майже п`ять тисяч квадратних метрів – тобто на 500 квадратних метрів більше футбольного поля. Порівняно із цим палацом будинок Дональда Трампа у Флориді, який претендує на перше місце у світі за вартістю – 125 мільйонів, вже виглядає трохи по-іншому... Не таким привабливим.

Архітектор Джеррі Локаті каже: “Наше завдання полягає у тому, щоб втілити сміливі ідеї і створити щось незвичайне, щоб усі були в захопленні”.

І як не бути в захоплені від підземного гаража на 20 – 30 машин і майданчика для приземлення гелікоптера!

Менеджер проекту клубу Йєлоустоун Б`ю Блігзет вже тепер говорить про майбутній витвір із замилуванням: “Завдання полягало у створенні чогось неймовірно цікавого і, не повірите, але такої крутизни ви ще не бачили! Ковзанка, водограй, кінотеатр і велетенської площі винний погріб”.

Оскільки мрія буде розташована на верхівці гори, до неї не можна буде дістатися на лижах, але не хвилюйтеся, для цього існує канатна дорога з окремими сидіннями та підігрівом. А щодо ціни, то це – річний бюджет низки країн, але ж атмосфера там дійсно унікальна. Вона варта таких мільйонів.

XS
SM
MD
LG