Спеціальні потреби

Харків прощається із Євгеном Кушнарьовим


Євгена Кушнарьова поховали сьогодні поряд із колишнім губернатором Харківщини Олександром Масельским. На кладовищі – безліч квітів та вінків.

Попрощатись із народним депутатом прибули Прем’єр-міністр Віктор Янукович, екс-президент Леонід Кучма, чимало представників різних політичних таборів, друзі, колеги, які висловили щирий жаль з приводу цієї втрати.

“Ми втратили достойного опонента”, – каже депутат від БЮТ Дмитрій Видрін.

“Сьогодні не тільки Харківщина, але і вся Україна прощається з великим політиком”, – зазначив Віктор Янукович.

Мер Харкова Добкін заявив, що на честь Кушнарьова буде названо станцію метро. На громадську панахиду прийшли тисячі харків’ян, які щодо цієї сумної події висловлюються не менш співчутливо:

- Дуже шкода, тому що він був дуже яскравою політичною особистістю, особливо у Харкові. І думаю саме таким в пам’яті харків’ян він залишиться.

- Євгеній Петрович був чудовою людиною і пам’ять про нього завжди залишиться світла. Він багато зробив і цим можуть пишатись не тільки харків’яни.

- Ця новина для мене була шоком. Ми втратили не просто великого політика, а людину з великою душею, чистим серцем і світлою головою. Це велика втрата для міста Харкова. Кушнарьову треба поставити пам’ятник.

Втім, далеко не всі так вважають, харківські Інтернет-форуми сповнені не тільки жалоби, а і доволі жорсткої критики загиблого.

Колишнього губернатора Харківщини Євгена Кушнарьова було тяжко поранено в живіт в Ізюмському районі. Керівник Центру громадських зв’язків УМВС України в Харківській області Лариса Волкова каже:

“Приблизно о 16 годині Кушнарьова доставили в Ізюмську району лікарню з важким пораненням – були пошкоджені життєво важливі органи – печінка, кишківник, куля вийшла через нирку. Потерпілого одразу прооперували, але через велику втрату крові та несвоєчасне транспортування врятувати його не вдалося”.

За офіційною версією – Кушнарьов оглядав лісове господарство. Втім, ця версія є вже другою, судячи з коментарів, які потрапили до преси одразу, коли Кушнарьов потрапив до Ізюмської лікарні, у нього поцілили у автомобілі. Що саме сталось – з’ясовує слідство. Вчора і сьогодні у Харкові оголошено жалобу.

Recommended

  • Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

    Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

XS
SM
MD
LG