Спеціальні потреби

“Дитина Катріни” народилась у Новому Орлеані


Пройшло вже 16 шістнадцять місяців з часу коли ураган Катріна майже знищив місто Новий Орлеан. Під час стихійного лиха мешканці міста намагалися врятувати не лише себе. Так працівники одного із місцевих шпиталів врятували заморожений ембріон, який майже розморозився. Дев’ять місяців тому ембріон підсадили матері і днями на світ з’явився хлопчик, якого охрестили “дитина Катріни”.

З’явитися на світ дитині допомогли за допомогою Кесаревого розтину. Вага новонародженого чотири кілограми. Лікарі кажуть, хлопчик – здоровий. Ще до його народження, батьки вирішили, що якщо буде хлопчик, то назвуть його Ноєм, на честь біблійного героя, адже він теж пережив велику повінь, хоч і в ембріонному стані.

Його батьки – мешканці Нового Орлеану – не могли зачати дитину і тому створили ембріон, який зберігався в одній із лікарень міста. Коли ураган Катріна шматував Новий Орлеан, Ной був одним із 1400 ембріонів заморожених у розрідженому азоті. Його врятували працівники госпіталю, коли ембріони майже розморозились. Лікарі організували кілька поліцейських човнів, щоб перевезти пробірки у безпечне місце. Батьки Ноя називають народження хлопчика чудом, але поки що не визначились –планувати їм третю дитину, чи ні.

Відео - найголовніше

США: Дайджест головних подій тижня. Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:04:12 0:00
XS
SM
MD
LG