Спеціальні потреби

Загинув народний депутат Євген Кушнарьов


Правоохоронці продовжують розслідувати справу про загибель народного депутата Євгена Кушнарьова. Народний депутат помер 17 січня внаслідок поранень, які отримав на полюванні. Нині є декілька версій щодо причин трагедії.

Що таки відбулося на полюванні, яке стало фатальним для Євгена Кушнарьова, наразі офіційно ніхто не каже. Українські медіа подають декілька версій тих подій. За однією із них, трагедія трапилася у автомобілі, за іншою – учасники полювання проводили санітарний відстріл, оскільки сезон полювання в Україні нині закритий. Побачивши вовка, вони вийшли на полювання, саме тоді і стався нещасний випадок.

Вчора МВС заявляло про три версії трагедії – необережне поводження зі зброєю, нещасний випадок та зумисне вбивство. Сьогодні слідство каже про одну головну версію. За словами заступника міністра внутрішніх справ Михайла Корнієнка, до такої трагічної нісенітниці призвели випадок і мисливський азарт. Корнієнко ствреджує, що всі учасники полювання були тверезі.

Натомість дискусії ведуться і в іншій площині – чи можна було врятувати життя політика після поранення. Тут думки розходяться. Фахівці кажуть, що поранення кулею такого калібру є дуже серйозним і найчастіше буває смертельним. Водночас, заступник міністра охорони здоров’я Валерій Івасюк твердить, що оскільки Кушнарьов не помер протягом двох годин після поранення, значить його організм був фізично міцним і боровся. Але йому своєчасно не надали необхідної медичної допомоги. Версії німецьких лікарів з цього приводу так і не почули, вони поїхали за годину після смерті політика. Кажуть, що проблема була у відсутнсті достатньої кількості крові, яку треба було поновлювати.

Ця трагічна історія із смертю відомого українського політика поставила перед його колегами низку запитань щодо сучасного стану охорони здоров’я в Україні. Можливо, вона сприятиме вирішенню хоча б частини цих проблем. А зараз урядова комісія готує похорон Євгена Кушнарьова у Харкові, де оголошена дводенна жалоба на знак пам’яті про загиблого.

XS
SM
MD
LG