Спеціальні потреби

Київрада сьогодні ухвалила бюджет столиці


Київрада сьогодні ухвалила бюджет української столиці. Під час цього засідання жодних конфліктів між владою та опозицією не виникало. Натомість досі незрозумілою є ситуація з підвищенням тарифів для населення міста.

За Києвом сьогодні спостерігає вся Україна. Українці вважають, якщо ціни на житлово-комунальні послуги настільки різко піднімуть у Києві, це ж саме варто чекати по всій країні. Водночас, скільки платитимуть кияни після рішення мера Черновецького про зростання цін досі невідомо. Нові платіжки люди отримають лише у січні, і важко передбачити, що там буде написано. Мінюст цих тарифів не визнав, а суд призупинив їх введення.

За словами голови комісії щодо розслідування обгрунтованості тарифів у Києві Олександра Клюса нові тарифи за жодних обставин не можуть бути чинними:

“Якщо вони не зареєстровані у міському управлінні юстицій, не погоджені з антимонопольним комітетом, то вони не мають юридичної сили і тому Київводоканал, Київенерго і житлово-комунальні підприємства не повинні писати у платіжках нові розцінки за житлово-комунальні послуги”.

Натоімсть мерія наполягає на чинності нових тарифів. Мер Черновецький традиційно заявляє, що вони зросли лише лдя багатих людей, мовляв, бідні будуть платити менше. Хто ж визначатиме рівень статків кожного окремо взятого киянина невідомо.

Водночаас Леонід Черновецький каже, що багатим варто очікувати ще більшого зростання тарифів:

“Ми будемо підвищувати тарифів для багатих і далі знижувати їх для тих, хто може розраховувати на допомогу влади”.

Олександр Клюс у свою чергу, з посиланням на міське управління юстиції каже, що зараз у місті дійсними є лише старі тарифи. Відтак, питання, що робити киянам з новими платіжками, які вони отримають у січні, залишається відкритим.

Відео - найголовніше

XS
SM
MD
LG