Спеціальні потреби

Янукович сьогодні підводив підсумки року


Уряд Віктора Януковича сьогодні підводив підсумки року. Прем’єр особисто звітував про основні здобутки та головні проблеми, які вирішує його уряд. Янукович каже, що соціальні виплати в країні у 2007 році зростуть лише після першого кварталу.

Антикризову програму уряд виконав на 100 % – заявив сьогодні прем’єр-міністр Віктор Янукович на останньому цього року засіданні уряду. Ті, хто чекав сенсації, помилилися. Жодного конфлікту чи сутички з міністром закордонних справ Борисом Тарасюком не трапилося. Тарасюк просто не з’явився на засідання Кабміну.

Янукович більше говорив про позитив – він вважає, що показник зростання внутрішнього валового продукту на 8 % – заслуга його уряду. Натомість на попередників він звалює проблеми з підвищенням цін на житлово-комунальні тарифи. Проблему з тарифами прем’єр обіцяє вирішити після того, як створить спеціальний державний орган, що регулюватиме тарифну політику місцевих рад.

Головною ж заслугою свого уряду Янукович тардиційно називає стабілізацію:

“Ми впевнені у тому, що Антикризовій коаліції і уряду вдалося вцілому стабілізувати ситуацію в країні і 2007 рік ми починаємо з великою надією, що ця стабілізація буде продовжуватися. Багато чого вдалося зробити цього року, а решта ми зромимо наступного”.

Головною проблемою Янукович називає дефіцит бюджету у 7 мілярдів гривень, який він нібито отримав у спадок, зате зараз проблема вирішена і боргів по соціальних виплатах немає. Натомість і підвищувати соціальні виплати з початком 2007 року не варто. Виконувати вимоги Президента Ющенка щодо зрівняння мінімальної пенсії з прожитковим мінімумом відбудеться, у кращому випадку, у другому кварталі, після того, як будуть підраховані результати першого кварталу.

Підсумки року підвів і спікер Олекснадр Мороз, який головним здобутком в унісон з Януковичем назвав політичну стабільність.
А от інші структури вищої державної влади з приводу підсумків 2006 року висловлять свою думку вже завтра. Коментарів чекають від секретаріату президента та РНБО.

Recommended

  • Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

    Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

XS
SM
MD
LG