Спеціальні потреби

У Києвi знову протистояння навколо тарифiв


Сьогодні у Києві провдожувалося протистояння довкола підвищення тарифів на житлово-комунальні послуги. У чергових бійках у Київраді цього разу взяли участь народні депутати.

Вже зранку чимало киян чекали на початок перерваної сесії Київради як на захоплююче шоу. Не вирішивши питання з підвищенням тарифів, мер Черновецький міг очікувати чергового зриву сесії від опозиції, яка пообіцяла блокувати роботу. Однак, неприємності для нього почалися ще до початку сесії. Коли Черновецький попав до свого прес-центру, то побачив, що там прес-конференцію дає Юлія Тимошенко.

«Дуже шкода, що депутати мiськради не можуть протистояти проти спокус, якi їм сьогоднi в повнiй мiрi запропонував мер. Запропонував будь-якi лобiстськi рiшення, посади саме за те, щоб депутати здавали киян. I я не хотiла б, щоб Київрада не мала навiть десяти депутатiв, якi готовi стати сьогоднi на захист мiста Києва i всього, за що люди боролися, i на виборах президента i на парламентських виборах», - сказала очiльниця БЮТ.

Черновецький вiдразу оголосив про спільну з Тимошенко прес-конференцію, однак лідерка опозиція демонстративно встала і вийшла з зали.

«Це зараз вона не хоче зі мною при людях побачитися. А так ми дві години розмовляли, говорили на різні важливi теми, зверталися до совісті один одного. Я був і справді подумав, що в людині щось може змінитися. Я готовий посадии тут будь-кого з опонентів і поговорити без образ», - сказав Чернонецький.

Далі Тимошенко була вже в гущі подій посеред зали Київради, де депутати її фракції заблокували трибуну. БЮТівцям у цьому протистояли дептутаи Верховної Ради від фракції Регіонів. Схоже, що регіонали взяли під свій захист мера Черновецького. Все це призвело до чергових бійок, тільки цього разу більш активну участь в них брали не київські представники, а народні депутати. Дійшло аж до вимог привести до залу генерального прокурора, мовляв без сили нічого не буде.

Пізніше Тимошенко оприлюднила п`ять вимог, за умов виконання яких її депутати готові розблокувати роботу Київради. Серед них - зниження тарифів, продаж землі на аукціонах, розслідування побиття депутатів на попередній сесії і повернення у власність киян комунального банку «Хрещатик».

XS
SM
MD
LG