Спеціальні потреби

В Iраку продовжується кровопролиття


У Баакубi загинуло 15 полiцейських рекрутiв, тодi як у Багдаді життям поплатилося щонайменше дев`ять цивільних. Мiж тим Нью-Йорк таймс повідомляє, що адміністрація Буша готує змiну стратегії в Iраку.

Рекрутiв iз засiдки обстрiляли неопiзнанi нападники, а у Багдаді люди загинули від вибуху бомб в торговельному районi міста, де вони робили покупки для вiдзначення закінчення священного для мусльман місяця Рамадану.

Крім цього військове командування США в Iраку заявило, що від поранень померло двоє американських солдатiв, з чим кiлькiсть американських жертв в Iраку цього місяця зросла до вісімдесяти – найвищої цього року мiсячної позначки.

Згiдно з повідомленням газети Нью-Йорк таймс, адміністрація президента Буша опрацювує графік, за яким іракський уряд зобов'язаний роззброїти різні релігійні угруповання, а також запровадити в життя політичні і економічні програми. За словами газети, таке рішення Буш, його радники і військові цими вихідними прийняли, переглядаючи американську тактику в Іраку.

Recommended

  • Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

    Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

XS
SM
MD
LG