Спеціальні потреби

У США розгортається скандал щодо незаконного продажу людських органів


Нових обертів набув нещодавній скандал у Нью-Йорку, пов'язаний із продажем людських частин тіла. За словами прокуратури міста, сім директорів поховальних будинків визнали себе винними у цьому злочині і погодилися співпрацювати зі слідством.

Сім директорів поховальних будинків, імена яких не розголошуються, визнали себе винними у таємній змові продавати частини тіл біомедичним компаніям для пересадок. ‘‘Незаконність їх дій полягає в тому, що вони зробили це без відома родичів померлих людей. Окрім того, вони підробили документи написавши, що частини тіла були від здорових людей, коли насправді ті люди мали хвороби, що робить це незаконним’’, - говорить Майкл Вечіоне, помічник прокурора округу Бруклін.

Прокурори підозрюють, що за змовою стояв колишній хірург-стоматолог Майкл Мастромаріно. За версією прокуратури він разом з трьома іншими чоловіками таємно відрізав частини тіла і шкіри з однієї тисячі мертвих людей без відома їх рідних. Підозрюють, що Мастромаріно заробив мільйони доларів на цьому бізнесі. ''Наше розслідування відкрило, що Мастромаріно та ця група переходила на міжнародний рівень. Вони налагодили контакти в Росії, Канаді та іншій країні, здається у Німеччині, де вони шукали тіла аби вірізати з них тканину, кістки та частини тіла. В одному з російських міст вони планували купувати тіла російських в’язнів які померли, щоб продавати частини їх тіл компанії в Німеччині. Наше розслідування поклало край їх планам розширення'', - додає Майкл Вечіоне.

У змові брали участь поховальні будинки у кількох районах Нью-Йорку та їхніх околицях. У разі визнання винними звинуваченим директорам загрожує до 25 років ув’язнення.

Відео - найголовніше

Луганська філармонія у Львові. Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:07:48 0:00
XS
SM
MD
LG