Спеціальні потреби

Стадіон ''Супердом'' у Новому Орлеані знову запрацював


Через рік після того, як ураган Катріна завдав нищівної шкоди Новому Орлеану, відкриває двері один з чисельних символів цього міста - критий стадіон Супердом. У дні стихійного лиха стадіон став символом розпачу, хаосу та помилок уряду.

На його полі знайшло притулок кілька тисяч, переважно бідних мешканців Нового Орлеану. Рік пізніше, Супердом став символом відродження. Сьогодні місцева футбольна команда Сейнтс, вперше після урагану, гратиме на рідному полі. Для менеджера стадіону Даґа Торнтона та мешканців Нового Орлеану, унікальна крита споруда Супердому завжди була об'єктом гордості. Однак під час урагану стадіон став національним символом хаосу та розпачу. Близько 30 тисяч людей знайшли тут притулок, однак про них забули.

На відновлення Супердому пішло 185 мільйонів доларів. Зі стадіону було вивезено чотири тисячі тон сміття та викачано майже 17 мільйонів літрів води. Для мешканців міста відкриття Супердому - величезний крок до нормального життя. Першу за 13 місяців гру на рідному полі місцева команда Сейнтс проведе з Фалконами з Атланти. Футболісти прагнуть подарувати своїм фанам перемогу, однак гра в першу чергу має символічний характер.

Після урагану Сейнтс базувалися у Техасі і ходили поголоски, що команда можливо там і залишиться. Однак, у Новому Орлеані знову футбол. До цього матчу готується вся країна. Відкриється змагання концертом всесвітньо відомих груп Ю-Ту та Ґрін Грей, які розважатимуть публіку і в перерві матчу. Обидва гурти вже провели проби на відновленому полі Супердому.

Відео - найголовніше

Recommended

  • Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

    Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

XS
SM
MD
LG