Спеціальні потреби

Австралійському натуралісту Стіву Ірвіну віддали останню шану


Віддати останню шану славнозвісному австралійському натуралісту, "мисливцю за крокодилами" Стіву Ірвіну зібралися численні знаменитості, друзі та родина. Пам'ятна церемонія відбулася в місті Квинсленд, Австралія, де знаходиться заснований ним зоопарк.

Більше п'яти тисяч людей зібрались на траурну церемонію у так званому Крокозеумі - зоопарку "Австралія", який заснував сам Ірвін. Церемонію відкрив прем'єр-міністр Австралії Джон Говард, який зокрема сказав, що Ірвін навчив людей любити і поважати усі створіння, великі і малі. «Стів Ірвін торкнувся сердець австралійців і мільйонів інших людей по світу. Йому це вдалося, бо він мав цю якість бути справжнім, бути безумовним, він мав цю велику жагу до життя», - сказав Говард.

Ірвін загинув четвертого вересня цього року, коли під час зйомок фільму про небезпечних риб, його у самісіньке серце вжалив електричний скат. Натуралістові було 44 роки. На церемонії пам'яті були присутні дружина та двоє дітей Стіва Ірвіна. Донька Ірвіна - Бінді у своїй промові назвала свого батька героєм. «У мене був найкращий у світі тато, і я за ним сумуватиму кожен день. Коли я бачитиму крокодила, я завжди згадуватиму про нього. Я знаю, що тато побудував цей зоопарк, щоб кожен міг прийти і навчитись любити усіх тварин. Тато вклав у це місце усе своє життя. Тепер наша черга допомогти татові. Дякую», - сказала вона.

Під час церемонії було показано кадри з популярної програми про тварин, яку вів Ірвін. Часто веселі й запальні кадри викликали сміх серед аудиторії. Відомі голлівудські зірки Рассел Кроу та Камерон Діаз були серед тих, хто віддав шану натуралісту.

Recommended

  • Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

    Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

XS
SM
MD
LG