Спеціальні потреби

У Медведька нові дані про отруєння Ющенка


Про резонансні справи в Україні сьогодні говорив генеральний прокурор Олександр Медведько на прес-конференції. Він заявив, що Генеральній прокуратурі відомо час, місце і обставини отруєння Президента України Віктора Ющенка. Наразі залишилося лише довести, хто є виконавцем цього злочину. Над цим прокуратура зараз працює разом зі Службою безпеки України.

Медведько також повідомив, що проведена Генпрокуратурою додаткова експертиза якості діоксину, виявленого в крові Ющенка, встановила, що його виробили в Росії, США або Великобританії. Генпрокуратура вже витребувала зразки вищезазначених діоксинів російського та американського виробництва та призначила судово-хімічну експертизу «на предмет ідентифікації діоксину, яким було отруєно Президента України».

Щодо справи загибелі лідера Руху Вячеслава Чорновола, то загалом там проведено 14 експертиз, допитано майже 500 свідків, однак, досудове слідство триває і поки неможливо стверджувати про те, чи було це ДТП, чи вбивство – заявив Олександр Медведько. За його словами, 27 лютого цього року була призначена комплексна експертиза, яка має бути завершена наприкінці вересня.

Відео - найголовніше

Recommended

  • Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

    Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

XS
SM
MD
LG