Спеціальні потреби

Суд прийняв рiшення проти Луценка


Апеляційний суд Києва сьогодні ухвалив рішення на користь Євгена Кушнарьова у справі його позову до Mіністерства внутрішніх справ України та особисто міністра Юрія Луценка. Ця справа триває вже півроку, і за цей час це не перший конфлікт міністра Луценка із Партією регіонів.

У Юрія Луценка доволі складні стосунки із Партією регіонів та з її лідерами. Саме Луценко після помаранчевої революції заводив на них кримінальні справи щодо сепаратизму. Саме він намагався навести лад у Донецькій області. Саме він розслідував справи про фальсифікації виборів і порушував справи проти нинішніх високих посавдоців Анатолія Толстоухова та гуманітарного віце-прем`єра Дмитра Табачника, які вимагали від друкарні друкувати тираж газети з визнанням Віктора Януковича президентом.

Тепер Луценко сам підлеглий Януковича, але конфлікти з Партією регіонів тривають. Один з таких конфліктів сьогодні вирішився на користь одного з лідерів регіоналів Євгена Кушнарьова, про зловживання та злочини якого 3 березня Луценко говорив в ефірi каналу IСTV в програмі «Свобода слова». Адвокати Кушнарьова кажуть, що після того, як вони подали до суду, жодних доказів на користь своїх заяв Луценко не подав.

Відтак, 26 червня Печерський районний суд міста Києва визнав такими, що не відповідають дійсності, звинувачення Луценка на адресу Кушнарьова у зловживаннях службовим становищем під час перебування на посаді голови Харківської облдержадміністрації. Апеляція Луценка успішною не була, і Апеляційний суд Києва ухвалив рішення на користь Кушнарьова, поставновивши стягнути з МВС одну гривню моральної шкоди.

Водночас, навряд чи це сприятиме покращенню стосунків Луценка з Партією регіонів. Міністр останнім часом зробив декілька критичних заяв щодо вбивства полковника міліції Романа Єрохіна. Луценко каже, що замовив жорстоке вбивство полковника УБОП один з великих донецьких бізнесменів, який зараз є депутатом Фракції регіонів. Щоправда, його прізвища міністр досі не назвав. Він планував зробити це після похорону Єрохіна у Донецьку, однак в останню хвилину змінив свої пални і скасував заплановану прес-конференцію. Депутати кажуть, що це може знову різко загострити стосунки міністра з його новим шефом – прем`єром Януковичем, а отже і призвести до відставки міністра.

Recommended

  • Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

    Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

XS
SM
MD
LG