Спеціальні потреби

Одеса урочисто відзначатиме День міста


Саме 14 серпня міський голова Едуард Гурвіц підписав розпорядження про підготовку до святкування 212 річниці від дня заснування міста Одеси. Вже затверджений і план основних заходів, про які журналістам розповіли на проведеному брифінгу.

План передбачає ряд заходів, таких як проведення виставки французьких художників в рамках міжнародної творчої акції «Марсель-Одеса, фрагменти вічності», Всеукраїнської парусної регати «Одеса Вінфорт 2006», Фестивалю нового польського кіно, мальовничої виставки квітів, Першого міжнародного шахового круїзу за участю гросмейстерів і таке інше.

Заступник Одеського міського голови Тетяна Фідірко повідомила журналістам, що основним заходом святкувань в рамках Дня міста будуть проведені народні гуляння на Приморському бульварі та Гала концерт на Потьомкінських сходах. Чимало цікавих заходів 2 вересня будуть проведені і на центральній вулиці Одеси – Дерибасівській. Біля приміщення знаного у цілому світі оперного театру відбудеться театралізоване шоу «Вбрання для Одеси – мами». А у Кафедральному Спасо – Преображенському Соборі буде святковий молебень з нагоди Дня заснування Одеси.

Головним гаслом цьогорічного святкування з нагоди Дня заснування міста стане «Завтра буде краще, ніж учора...».

Генеральним спонсором урочистостей виступила торговельна марка «Хортиця», а фінансовим партнером – банк «Південний».

У мерії Одеси вже одержали підтвердження, що в урочистих заходах від 1 до 3 вересня братимуть участь делегації з 15 країн світу, мери міст Лодзь (Польща), Брест (Білорусь), Ларнака та Лора (Албанія). Посольства іноземних держав будуть представлені 29 повноважними гостями (з них 13 Надзвичайних і Повноважних Послів). У повному складі у святковій програмі братимуть участь мери з усіх міст представлених у Міжнародному Чорноморському клубі.

Подарунки з нагоди Дня заснування міста від мера Едуарда Гурвіца одержать не лише батьки народжених 2 вересня діточок в усіх пологових лікарнях, але і сім тисяч двісті першокласників причорноморського міста.

Урочистості завершаться святковим феєрверком. Влада подбала, щоби усі одесити після завершення свят мали можливість з комфортом добратися до власних домівок у різних кінцях міста. Для цього будуть організовані спеціальні автобусні маршрути.

Recommended

  • Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

    Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

XS
SM
MD
LG