Спеціальні потреби

Можливі теракти в Лондоні підняли тривогу чи не в усіх аеропортах світу


Наслідки викриття у Великобританії терористичної змови відчутні в більшості аеропортів світу. Для авіаліній у Сполучених Штатах та літаків, які прибувають із закордону, встановлено четвертий, або оранжевий ступінь готовності.

Це означає, що пасажири повинні беззастережно виконувати вказівки офіційних осіб, бути готовими до ретельних перевірок багажу і обмежень на пересування в приміщеннях аеропортів, як також бути готовими допомогти іншим у разі надзвичайних обставин. Пересічні американці ставляться до несподіваних труднощів неоднозначно. «Я не дозволю терористам ставати мені на перешкоді», - говорить чоловік, який застряг у міжнародному аеропорту Даллас, що поблизу Вашингтона. Між тим в аеропорту Лоґан, що в Бостоні, люди занепокоєні останніми подіями.

Деякі з пасажирів говорять так:

«Я не впевнена, що діється. Після такої новини подорожувати достатньо боязко. За ніч затримали чимало терористів, і я не знаю, наскільки великою залишається небезпека. Я дуже занепокоєна».

«Сумно від того, що зараз відбувається в світі. Ми тут, о 4:30 ранку чекаємо в аеропорту, не маючи жодного поняття про те, що станеться. Безвихідь навіває почуття депресії. Важко просто так сидіти і думати, що ж буде далі».

Recommended

  • Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

    Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

XS
SM
MD
LG