Спеціальні потреби

Джордж Буш підтримав кубинців


Президент Буш, коментуючи ситуацію на Кубі заявив, що лише кубинці самі можуть вирішувати своє майбутнє. «Тільки від кубинців залежатиме політичний устрій їхньої країни», - зазначив він.

Між тим лідери кубинської католицької церкви у Сполучених Штатах закликають своїх прихожан - у більшості кубинських іммігрантів - працювати разом задля примирення у разі політичних змін на Кубі. У неділю отець церкви «Літтле Флаур», що у флоридському містечку Корал-Ґейблс Артур Денісон нагадав прочанам слова Папи Івана Павла Другого під час візиту останнього на Кубу.

«Святіший отець папа Іван Павло Другий під час візиту на Кубу постійно говорив про людські вартості і необхідність працювати разом. Ніхто не знає, що дійсно відбувається в Гавані. Проте ми усі розуміємо, що скоро чи пізно там відбудуться зміни. І коли зміни стануться, нам усім треба буде працювати для створення нового суспільства, базованого на примиренні», додав пастор.

Прочани, утім, мають свою точку зору з приводу того, що відбувається на їхній батьківщині, зокрема вони говорять так: «Минуло надто багато часу, як Кастро почав руйнувати Кубу. Католики на острові повинні думати так само, як і ми тут в Америці думаємо - це скоро закінчиться. Настав час».

Отець Артур Денісон сподівається, що у разі політичних змін кубинці на Кубі і у Сполучених Штатах використають цей момент для розбудови демократичної держави. «Якщо виникне ця можливість, - говорить він, - ми зможемо створити нову державу, в якій усі будуть разом, як брати. Це повинно стати моментом для примирення».

XS
SM
MD
LG