Спеціальні потреби

В Лівані зрівняно з землею три будівлі


Ізраїльські літаки атакували нові цілі у Лівані в той час, як ізраїльські сухопутні війська знову зіштовхнулися з бойовиками Гезболи на півдні країни. Прем'єр-міністр Лівану говорить, що лише від одного авіа удару ізраїльтян в прикордонному селищі Хула загинуло більше 40 людей.

У відповідь Гезбола запустила ще більше ракет на територію північного Ізраїлю. Стримуючи сльози на екстреному засіданні міністрів закордонних справ Ліги арабських держав у Бейруті, прем'єр Лівану Фауд Синіора засудив Ізраїль за, як він це назвав, жахливі злочини в Хулі. Синіора переконував Арабські країни підтримати Ліван який, за його словами, був просто приголомшений руйнівною ізраїльською агресією, що почалася ще 12 липня. Ізраїльські бомбардування в інших частинах південного і східного Лівану у понеділок забрали життя щонайменше 18 людей. В південному місті Тир люди прокинулися від звуків вибухів і ізраїльських літаків. А неподалік міста Сайда щонайменше три будівлі були знищені в порох і зрівняні з землею. Разом з тим працівники Червоного Хреста намагалися витягнути з-під уламків тих, хто залишився живим.

Тим часом Гезбола відповіла на ці напади черговою серією ракетних ударів, які упали на півночі Ізраїлю. Вибухи було чути в місті Кіріят Шмона. На відео, знятому ізраїльськими медія видно момент, коли ракети Гезболи падають на територію, що знаходиться неподалік портового міста Хайфа. В цьому нападі загинуло троє людей і чимало отримали поранення. Гезбола зобов'язалася продовжувати боротися до тих пір, поки Ізраїль не припинить свої авіаудари і не виведе свої війська з Лівану.

У понеділок iзраїльські війська були помічені за тим, що вони піднімали прапор своєї країни на ліванській території після того, як провели черговий авіа удар по позиціях Гезболи. Міністерство оборони Ізраїлю також оприлюднило відеоплівку, на якій можна бачити нічні авіарейди на місця, де ніби-то були ракетні пускові установки Гезболи. Тим часом в репортажах ізраїльських медіа говориться, що ізраїльська армія попросила прем'єр-міністра Егуда Олмерта розширити цілі, які можна було б атакувати в Лівані, включно з життєвою інфраструктурою країни.

Відео - найголовніше

Recommended

  • Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

    Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

XS
SM
MD
LG