Спеціальні потреби

Мер Одеси вірить у перемогу Ізраїлю


Мер Одеси Едуард Гурвіц надіслав телеграму своєму колезі з ізраїльського міста Гайфа Йону Яхаву. Він висловив надію на перемогу Ізраїлю над терористами, які «спровокували нинішнє протистояння».

Одеса і Гайфа є містами-побратимами. А тому у причорноморському місті жваво реагують на події в Ізраїлі. В Одесі мешкає і велика єврейська громада.

«Із занепокоєнням і болем сприйняли одесити звістку про ракетні обстріли Хайфи [sic] і жертви серед її мирного населення. Протягом десятиліть головною метою терористів, незалежно від їх політичних і релігійних ярликів, залишається цивільне населення Ізраїлю, а основою стратегії терору - спроба нав'язати війну по цілому периметру кордонів єврейської держави. Новий етап близькосхідного протистояння в черговий раз був нав'язаний Ізраїлю ззовні і має завершитися рішучою поразкою людиноненависницької ідеології і практики тероризму, без чого будь-які мирні переговори залишаться лише ширмою для підготовки нових нападів», - мовиться у телеграмі.

Від імені одеситів мер Едуард Гурвіц висловив щирі співчуття родинам жертв терору і побажав «усім жителям братерської Гайфи мужності, стійкості, знаходження довгоочікуваного і міцного миру».

Міський голова Одеси Едуард Гурвіц наголошував на необхідності боротьби з терористичним рухом у світі ще під час своєї каденції у якості народного депутата України. Він першим з народних обранців відвідав Ірак і мав нагоду ознайомитись з діями антитерористичної коаліції.

24 липня єврейська громада Одеси провела колективну молитву за мир і спокій на Близькому Сході.

«У ці складні дні євреї Одеси хочуть підтримати побратимів з Хайфи [sic]. Ми оголосили у Центральній синагозі День молитви», - повідомив прес-секретар єврейської громади Одеси Болеслав Капулкін.

Занепокоєння з приводу ситуації в Ізраїлі висловили і християнські церкви. Зокрема, молебень за встановлення миру у світі сьогодні відслужили у кафедральному соборі святого Юрія Переможця священики Української Автокефальної Православної Церкви.

Відео - найголовніше

Чого очікувати від промови Байдена до нації. Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:05:26 0:00

Recommended

  • Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

    Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

XS
SM
MD
LG