Спеціальні потреби

Ізраїль відновив бомбардування Бейруту


Після дводенної перерви ізраїльські сили відновили бомбардування Бейруту у той час, як на південному кордоні Лівану точаться бої між ізраїльськими солдатами та бойовиками Гезболли.

Потужні вибухи потрясли Бейрут і густий дим здіймався в небо над цитаделлю Гезболли в південній частині міста. За повідомленнями Ізраїлю, на південь від Бейруту було убито 20 бойовиків Гезболли. А двоє ізраїльських солдатів були убиті неподалік міста в понеділок. Міністр оборони Ізраїлю Амір Перез говорить, що його країна має намір утримувати безпеку в зоні уздовж ліванського кордону доти, доки не прибудуть міжнародні стабілізаційні сили.

Серед інших подій - ліванські офіційні особи говорять, що ізраїльський ракетний удар знищив будинок і забрав життя семи людей, серед яких були й діти. Наразі незрозуміло, чому ракети потрапили в будинок. Разом з тим ізраїльські офіційні особи говорять, що ракети Гезболли сьогодні убили дівчинку на півночі Ізраїлю. Щонайменше 18 людей отримали поранення у мiстi Гайфі, на яке просто обрушився загороджувальний ракетний вогонь.

XS
SM
MD
LG