Спеціальні потреби

Ракета Гезболли вбила українця


В Ізраїлі, внаслідок воєнних сутичок цієї країни з угрупованням Гезболла, загинув перший українець. Сталося це в місті Нагарія. Чоловік був убитий ракетою, яку випустили бойовики Гезболли.

Тим часом прем'єр-міністр Лівану Фауд Сініора заявив, що вісім днів атак Ізраїлю на його країну забрали життя понад трьохсот людей. Приблизно тисячу ліванців - поранено. Пристрасний заклик Сініори покласти край ворожнечі передано по телебаченню. Ліванський керівник також звернувся до міжнародної спільноти з проханням надати його країні гуманітарну допомогу та компенсувати завдану ізраїльськими нападами шкоду.

Між тим сьогодні ж точилися жорстокі бої між ізраїльськими військами та силами Гезболли в південному Лівані. Міністр оборони Ізраїлю підтвердив загибель двох своїх солдатів. Угруповання Гезболла повідомило про смерть одного свого бійця. Ізраїль продовжив авіарейди на південний та східний Ліван, в результаті чого сьогодні загинуло 55 людей. Одночасно бойовики Гезболли продовжили обстріл ракетами ізраїльської території. Тут загинули три особи.

Recommended

  • Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

    Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

XS
SM
MD
LG