Спеціальні потреби

Заява США щодо навчань Сі Бриз 2006


Сьогодні, 19 липня, згідно плану мала розпочатися морська частина навчань Сі Бриз 2006. У цих морських навчаннях, що повинні були відбуватися у Чорному морі згідно розробленого сценарію, збиралися взяти участь військово-морські сили України, Грузії, Греції, Туреччини та Сполучених Штатів.

Події у світі змінили ці плани. Американський корабель, що повинен був брати участь у навчаннях Сі Бриз, есмінець ВМС США Баррі, отримав скерування до східного Середземномор'я для допомоги в евакуації цивільних осіб з Лівану. Через цю нову оперативну необхідність Сполучені Штати не зможуть брати участь у Сі Бриз 2006, США та Україна погодилися скасувати цьогорічні навчання.

США залишаються відданими зміцненню співпраці з регіональної безпеки та можливостей об'єднаних сил у чорноморському регіоні. США очікують на навчання Сі Бриз 2007.

Навчання Сі Бриз проводилися в Україні, починаючи з 1997 року. З того часу військовий персонал США щороку брав участь у різних спільних навчаннях на запрошення українського уряду. Ці навчання корисні для Збройних сил України, оскільки надають можливість вишколу покращення спвробітництва й координації між країнами-партнерами.

Recommended

  • Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

    Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

XS
SM
MD
LG