Спеціальні потреби

Джордж Буш пробігся з солдатом-інвалідом


Нещодавно президент Джордж Буш зустрівся на біговій доріжці біля Білого Дому з американським солдатом, який минулого року втратив обидві ноги в Іраку. Президент таким чином виконав обіцянку, яку він дав солдатові, відвідуючи його у госпіталі.

Коли президент Буш у січні відвідував ранених солдатів в госпіталі, сержант Крищен Беґі сказав йому, що хотів би з ним колись пробігтися. Цього тижня Беґі на протезних ногах повільно пробігся з президентом по біговій доріжці на південному газоні Білого Дому.

Після того, як придорожня бомба знищила його військову автомашину і серйозно поранила сержанта Беґі, йому ампутували обидві ноги: ліву трохи вище щиколотки а праву - вище коліна.

«Я молився Богу, щоб Він припинив мій біль», - говорить Беґі. А президент Буш згадує їхню зустріч в госпіталі так: «Він сказав, що хотів би зі мною пробігтися. Він лежав у ліжку, втративши обидві ноги. Я на нього подивився і сказав - це людина з оптимізмом. Одначе, в його очах я побачив, що він до цього ставиться серйозно».

Сержант Беґі вже переніс 11 операцій. Він каже, що хоч йому нелегко, він сповнений рішучості іти вперед у житті. «Бувають дні, коли мені вже нічого не хочеться. Однак я не можу взяти відпустку у зв'язку із хворобою. Я не можу здаватися», - додає він.

На прохання репортерів Сержант Беґі і президент напівдорозі зупинилися і потиснули одне одному руку. Сержант Крищен Беґі був в Іраку як солдат Національної Ґвардії. Після видужання він вступив на регулярну службу в сухопутні війська США.

Recommended

  • Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

    Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

XS
SM
MD
LG