Спеціальні потреби

Розпочалися навчання «Потомак-Днiпро»


У Києві сьогодні розпочалися українсько-американські військові навчання. Як повідомляє прес-служба оборонного відомства України, під час тренінгу відпрацьовуватимуть взаємодію штабних та армійських підрозділів двох країн під час проведення спільних миротворчих операцій.

«Потомак-Дніпро-2006» - таку назву має українсько-американська військова стратегічна гра. Спільні навчання офіцерів двох країн розпочалися в Національній академії оборони України. За партами - генерали та офіцери Генштабу Збройних Сил України та Об’єднаного комітету начальників штабів армії США. Військові разом планують миротворчу операцію.

В основу сценарію воєнної гри поклали варіант загострення ситуації у кризовому районі умовної держави. Військові мають визначити, чи необхідне втручання миротворчих сил. Разом вони складають план операції, визначають завдання бойовому складу та оцінюють потреби в техніці та особовому складі.

В основу вишколу поклали штабні процедури, які застосовуються в Об’єднаному комітеті начальників штабів збройних сил США та Об’єднаному командуванні американської армії в Європі. На другому етапі військові відпрацьовуватимуть процедури та правила, за якими проводяться ООНівські миротворчі операції. Загалом навчання триватимуть три дні.

З українського боку до стратегічної воєнної гри крім військових залучені представники цивільних відомств. Зокрема тренінг проходять аташе з питань оборони при Посольстві України в США, представники МЗС, Верховної Ради та Секретаріату Президента. За результатами навчань вони підготують рекомендації як підвищити рівень взаємодії армій України та США.

Recommended

  • Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

    Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

XS
SM
MD
LG