Спеціальні потреби

На Тоні Блера тиснуть щодо його відставки


Прем'єр-міністр Великобританії Тоні Блер є під дедалі більшим тиском з боку своєї Лейбористської партії, щоб визначитись щодо графіку свого відходу від влади.

Деякі Лейбористи вимагають, щоб Блер визначив дату своєї відставки. Проте, виступаючи сьогодні на тлі поразки партії у виборах до місцевих органів управління, британський Прем'єр відмовився визначити термін свого перебування при владі. Він, одначе, підтвердив свій намір подати у відставку перед наступними всенаціональними виборами.

«Встановлення графіку відходу від влади просто паралізувало б нормальну працю уряду, поставило б у небезпеку зміни, які ми робимо на добро Британії і завдало б шкоди країні. Відволікання уваги від праці уряду зросло б до нового рівня», - додав Блер.

Британський прем'єр сьогодні має відбути зустріч з парламентаріями від Лейбористської партії, на якій, як передбачають, деякі з них знову вимагатимуть від нього визначення графіку його відставки. Союзники прем'єра Блера закликають членів партії до спокою, незважаючи на те, що вона минулого тижня зайняла всього третє місце у місцевих виборах. Тоні Блер висловив погляд, що його критики просто хочуть, щоб передача влади новому лідерові, яким, згідно з прогнозами буде міністр фінансів Ґордон Браун, була без труднощів.

Recommended

  • Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

    Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

XS
SM
MD
LG