Спеціальні потреби

Омельченко скаржиться на Черновецького


Шевченківський суд Києва відмовився задовольнити прохання колишнього міського голови Олександра Омельченка про скасування результатів виборів мера столиці.

Не зважаючи на те, що офіційно перемогу під час виборів міського голови Києва здобув колишній депутат-банкір Леонід Черновецький, екс-мер Києва Олександр Омельченко не збирається так легко здаватись. Він звернувся до судів з проханням припинити дію постанови київської міської територіальної виборчої комісії про результати виборів мера столиці. Омельченко вважає, що його суперник на виборах мера столиці Леонід Черновецький виграв нечесно:

«Ми з Віталієм Володимировичем Кличком грали в шахи по телефону, така гра є, навіть між гросмейстерами, а пан Черновецький грав у карти міченою колодою. Тому підсумки гри у шахи по телефону і гри у карти міченою колодою – це різні наслідки і різні показники».

Нагадаю, за результатами виборів міського голови Києва, на першому місті опинився Леонід Черновецький, на другому відомий боксер Віталій Кличко і на третьому - екс-мер столиці Олександр Омельченко. Звинувачуючи Черновецького у спробах підкупу виборців, Омельченко висловив до суду прохання заборонити приймати рішення про реєстрацію Черновецького як київського міського голови.

На думку Омельченка, територіальна виборча комісія здійснила порушення вже тоді, коли оприлюднила результати виборів мера Києва. У той час було порушено кримінальну справу за фактами порушень, допущених під час виборчої кампанії. Екс-голова нагадав, що кримінальна справа за фактом підкупу виборців порушувалась київською прокуратурою, однак потім була припинена Генпрокуратурою. Зараз ця справа знаходиться в Печерському суді.

Тим часом представники Леоніда Черновецького твердять, що клопотання Олександра Омельченка безпідставне. До їх думки прислухався і Шевченківський суд, який відзначив, що прохання і звинувачення Олександра Омельченка є недостатньо обгрунтованими. Щоправда, суд залишив право за колишнім мером оскаржити рішення впродовж 5 днів.

Відео - найголовніше

Лондон не змінив свою позицію щодо Storm Shadow. Деталі. Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:04:33 0:00

Recommended

  • Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

    Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

XS
SM
MD
LG