Спеціальні потреби

НСНУ домовлятиметься з регiоналами?


НСНУ та Партія регіонів говоритимуть про створення коаліції предметно, але після офіційного оголошення результатів – заявив один з лідерів регіоналів Азаров. Натомість, якщо такий союз стане реальністю, БЮТ обіцяє піти в опозицію.

Коаліційні переговори залишаються темою номер один в Україні. Поки лідери розмовляють між собою, Наша Україна вирішила попитати на предмет союзника свої регіональні організації. І отримала результат – переважна більшість її членів за відновлення помаранчевої команди. За це висловлюються організації в Донецьку, Харкові, вустами племінника президента Ярослава Ющенка та, звичайно на Заході, де найбільше виборців НСНУ. «Ми вже й так отримуємо погрози від виборців за переговори з регіонами, і якщо це стане реальністю люди нас просто порвуть» – скаржаться працiвники штабів у західних областях.

Чи прислухається до цих слів керівництво партіїх в Києві, невідомо. Віктор Янукович вже говорив про можлову коаліцію з презиеднтом Ющенком і говоритиме іще – каже Микола Азаров:

«Відбулися консультації лідера нашої партії Януковича з президентом Ющенком та в.о. прем`єра Єхануровим. На цих консультаціях було чітко визначено, що механізм перемовин можливий після оголошення офіційних результатів ЦВК. За умови визначенння основних принципів створення такої коаліції».

Натомість у Блоці Тимошенко наполягають на одному варіанті – помаранчевій коаліції з Тимошенко у кріслі прем`єра. Якщо цього не буде БЮТ буде в опозиції – каже один із лідерів Блоку Микола Томенко.

В цій ситуації постійного нагнітання заяв найбільше оптимізму у Віктор Ющенка. Сьогодні він заявив: "переконаний, що найближчими днями демократичні політичні сили, які разом стояли на Майдані, відстоюючи демократичні цінності, знайдуть порозуміння і запропонують концепцію такої коаліції».

«Надзвичайно важливо зараз, до формування коаліційної більшості і нового уряду, зберегти в Україні стабільність і спокій», – наголосив Ющенко.

А от підписувати коаліційну угоду Ющенко радить тоді, коли там будуть виписані програмні засади коаліції, які включають часові рамки та гарантії виконання, і лише після цього можна вести мову про розподіл посад.

Відео - найголовніше

Мистецтво про непереможну силу жінки. Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:07:27 0:00
XS
SM
MD
LG