Спеціальні потреби

Партiя регiонiв далi лiдирує в соцопитуваннях


До наступного складу Верховної Ради мають шанс потрапити представники 6-ти політичних сил. Лідером серед них досі лишається Партія регіонів. Такi данi оприлюднив Інститут політичних та соціологічних досліджень.

Інститут політичних та соціологічних досліджень фактично за місяць до парламентських виборів вирішив з`ясувати потенційні можливості низки українських партій та блоків подолати трьох-вiдсотковий бар`єр та потрапити до парламенту. За словами голови Ради директорів Інституту Володимира Бондаренка, за останній час симпатії виборців кардинально не змінились. Як і прогнозувалось раніше, до Верховної Ради мають шанс потрапити представники шести політичних сил:

«Розподіл відповідей відбувся таким чином: за Партію регіонів збираються проголосувати 26,5%. За блок Юлії Тимошенко 21,7%. За блок Наша Україна – 16%. За блок Володимира Литвина - 5,7%. За Соціалістичну партію – 5,3%. За Компартію – 3,4. Всі інші партії на сьогодні не долають 3% бар`єр. Серед них і блок “Не Так”».

Проте, за словами Бондаренка, до дня виборів лишився ще цілий місяць і не виключено, що якась з партій приєднається до лідируючої шестірки. Крім того, голова Ради директорів Інституту політичних та соціологічних досліджень додає, що найбільше на посаді прем`єр-міністра у новому складі парламенту, громадяни хотіли б бачити Віктора Януковича чи Юлію Тимошенко:

«Хотіли б бачити на посаді прем`єр-міністра України Віктора Януковича – 30,5%, Юлію Тимошенко – 28,1%, Юрія Єханурова – 8,1%, Олександра Мороза – 4,7%, Володимира Литвина усього -1,7% респондентів».

Між тим, на думку Володимира Бондаренка, за крісло прем’єр-міністра будуть серйозно змагатися три політичні сили: Партія регіонів, Блок Юлії Тимошенко та блок “Наша Україна”. Керівник Iнституту політичних та соціологічних досліджень не виключає, що кандидатура прем’єра може бути визначена шляхом домовленості “Нашої України” або з Блоком Тимошенко, або з Партією регіонів.

Recommended

  • Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

    Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

XS
SM
MD
LG