Спеціальні потреби

Президентська партія в Україні визначається з лідерами


Народний Союз Наша Україна, почесним головою якого є президент Ющенко, визначилася з лідерами довіри як серед партійців, так і серед симпатиків партії. Несподівано, всі вони захотіли бачити в першій п`ятірці НСНУ не лише президента та прем`єра, але й зірку українського боксу.

Віталія Кличка бачать одним із лідерів Народного Союзу його прихильники та навіть партійці. Це несподіванка насамперед для самого Віталія – каже член політради НСНУ Микола Катеринчук, адже він навіть не є членом НСНУ, і тим паче не заявляв про готовність представляти блок. Цікаво, що самі партійці практично вгадали уподобання всіх своїх прихильників, і тих хто збирається голосувати за НСНУ. Результати внутрішньопартійного голосування співпали з опитуванням КМІСУ. Говорить Микола Катеринчук:

«Опитування, яке проводив Київський міжнародний інститут соціології -- так само на 95% співпали уподобання наших прихильників у цих дослідженнях. Ця п`ятірка є реальним уподобанням наших прихильників і членів партії».

Загалом ідеальною п`ятірку в НСНУ бачуть так - перший номер за президентом Віктором Ющенком, другий - прем`єр Юрій Єхануров, третій - Віталій Кличко, четвертий - Роман Безсмертний, п`ятий - Микола Катеринчук. Втім це поки що лише проект п”ятірки. Ці результати будуть предметом обговорення Ради партії а потім і з”їзду, який відбудеться 3 грудня, говорять в НСНУ.

До того, ж у п`ятірці блоку можуть з`явитися і лідери iнших партій, які будуть у спільному з НСНУ блоці. До головного провладного блоку також висловили бажання увійти Народний Рух України, УРП «Собор», ПППУ, Конгрес українських націоналістів і Християнсько-демократичний союз. 5 листопада вони підписали угоду про створення блоку Ющенка «Наша Україна». Головна інтрига, яка зберігається зараз, чи згодиться сам Віктор Ющенко очлити список. Деякі партійці кажуть, що це було б чесніше з боку президента, оскільки всі занють, що він симпатизує НСНУ, де є почесним головою. Однак опозиція закликає Ющенка утриматися від цього кроку і усунутися від участі в виборах. Все ж без прізвища Ющенко на першій позиції НСНУ може недобрати декілька відсотків голосів і опинитися далеко не на першому місці серед переможців кампанії, що суперечить амбіціям владного блоку.

Відео - найголовніше

"В Америці немає місця насильству", — Джо Байден. Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:00:39 0:00

Recommended

  • Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

    Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

XS
SM
MD
LG