Спеціальні потреби

Україна представлена на авiашоу у Дубаї


В Дубаї в Об`єднаних Арабських Еміратах сьогодні відкрилося одне з найбільших у світі авіашоу. Вже в перший день його роботи підписано багатомільярдні контракти. На заходi представлена також Україна.

Виставка в Дубаї – одна з найбільших у світі. Вона спеціалізується на військовій техніці та літаках представницького класу. Сюди з`їзжаються найбагатші люди арабського світу. Виробники авіатехніки змагаються за їхню увагу. Тому привозять сюди свої найсучасніші розробки. Через це шоу приваблює і простих відвідувачів. «Це так чудово, так прекрасно! Я не чекав побачити щось подібне», -- говорить один з них.

Перший літак, який йдуть подивитися найвищі гості – Аеробус 380. Це найбільша інтрига виставки. В Дубаї вперше відбулася комерційна презентація супергіганта. Цей унікальний повноцінний двопалубний лайнер здатен без дозаправки перевозти навколо світу 550 пасажирів. Розмах крил літака – майже 80 метрів. Зараз збудовано лише дві такі машини. Одну з них отримає для використання авіакомпанія Емірейтс.

Далі делегація уряду Еміратів прямує до українських літаків. Шейхи зацікавилися розробками харківського авіазаводу. Він представив 2 лайнери. Один з них – остання розробка – створена спеціально для експлуатації в цьому регіоні АН 74. Говорить Павло Науменко, гендиректор Харківського авіазаводу:

«Ми вважаємо, що цей регіон, регіон Близького Сходу має дуже велику перспективу щодо постачання літаків таких корпоративних, ві-ай-пі літаків, для компаній, для керівників уряду тих країн, які є хазяїнами цієї виставки».

Оглядинами української експозиції шейхи виявилися задоволеними. Ці літаки економні, працюють в складних погодних умовах і коштують в півтора рази дешевше за версії конкурентів.

Далі перемовини з американською корпорацією Боїнг. З ними домовилися про постачання декількох десятків траснконтинентальних літаків. За партію Боїнгів 777-ої моделі араби заплатять не один мільярд доларів.

XS
SM
MD
LG