Спеціальні потреби

Політики коментують склад нового уряду


Українські політики коментують склад нового уряду, очолюваного Юрієм Єхануровим. Насамперед, вони визначають той факт, що більшість міністрів так і залишилася на своїх посадах.

Відставка уряду Тимошенко дорівнює відставці самої Тимошенко – такі підзаголовки пише сьогодні українська преса після оприлюднення складу нового уряду Єханурова. Біля 80% міністрів залишилися у своїх кріслах. З уряду пішли в основному ті, хто тісно працював з екс-прем`єркою, та двоє одіозних міністрів – Євген Червоненко та Давид Жванія, на адресу яких пролунали звинувачення в корупції.

Більшість політиків кажуть про те, що назвати Кабінет Єханурова новим не можна. Як сказав Володимир Литвин, це «швидше оновлений уряд». Втім, Литвин застерігає нову урядову команду від гри на вибори, нагадуючи про перспективи швидкої відставки за непевної політичної ситуації:

«Якщо урядовці вишукуються в колону на вибори одностайно, то я можу сказати до межі відверто, що це буде не останній уряд до виборів 2006 року».

Більш жорсткі оцінки прозвучали сьогодні від близького соратника Юлії Тимошенко Олександра Турчинова. Він каже, що склад нового уряду розрахований на забезпечення адмінресурсу для партії влади – НСНУ:

«Склад уряду покликаний не стільки для вирішення соціально економічних проблем, скільки для забезпечення виборів».

Юрій Єхануров вже почав представляти нових міністрів. Втім те, що новий уряд є технічним, або перехідним, визнають усі. За сім місяців він муситиме скласти свої повноваження новому, сформованому парламентом. А працювати йому доведеться у складний виборчих період за несприятливих економічних умов.

Відео - найголовніше

Recommended

  • Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

    Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

XS
SM
MD
LG