Спеціальні потреби

Ющенко заявляє про змову задля руйнації влади


Під час розгляду питання про згоду на призначення прем`єром Юрія Єханурова до парламенту приїхав президент Ющенко. Перед депутатами він пояснив причини звільнення Юлії Тимошенко та заявив про політичну змову.

Останнім часом наближені до президента політики багато говорять про наявність політичної змови з метою державного перевороту. Тепер про це заявив сам Віктор Ющенко, офіційно виступаючи у парламенті.

Прихильники Ющенка дещо розшифрували його слова. Юрій Кармазін з фракції НСНУ каже, що змова – це домовленість Бют та СДПУ(о) зірвати голосування по Єханурову. Натомість прихильники Тимошенко кажуть про те, що змова відбувається в оточенні Ющенка.

Позафракційний депутат Олександр Волков досить емоційно заявляє про те, що такими заявами президент ображає депутатів і що вони свідчать про інтелектуальну кризу в оточенні Ющенка.

Нині український політикум поділився на тих, хто звинувачує Юлію Тимошенко та її нових союзників в організації політичної кризи, частиною якої стало незатвердження Єханурова на посаді прем`єра, і на тих, хто каже, що екс-прем`єрка використовує політичні засоби, що характерні для опозиції. Втім, як перші, так і другі не виключають варіанту, що політреформа вступить у силу не після виборів, а вже з Нового року, і що новий уряд буде коаліційним, обраним парламентом. Не вкилючають політики і дострокових парламентських виборів.

Відео - найголовніше

США наклали на Росію понад півтисячі нових санкцій. Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:07:16 0:00
XS
SM
MD
LG