Спеціальні потреби

ПОРА назвала Порошенка «Найвідомішим підприємцем у владі»


Петро Порошенко став переможцем конкурсу “Найвідоміший підприємець у владі”. Конкурс провела громадянська акція “Пора” з метою привернути увагу суспільства до проблеми поєднання влади і бізнесу, яка все ще присутня в Україні.

Дволикий Янус. Такий приз переможцю конкурсу “Найвiдомiший підприємець у владі” “пористи” принесли під стіни Секретарiату президента. У списку номінантів були особи з найближчого оточення президента – Петро Порошенко, Микола Мартиненко, Євген Червоненко, Давид Жванія, Олег Третяков, Павло Ігнатенко та Володимир Шандра. Голосування відбулося на інтернет-сайті громадянської партії “Пора”, і переважну більшість голосів здобув Порошенко:

«Переможцем конкурсу став секретар Ради національної безпеки і оборони Порошенко Петро Олексійович; 68,4 % опитаних віддали йому перевагу як найкращому і найвідомішому підприємцю у владі України. Я прошу привітати Петра Олексійовича... (Оплески)».

Заохочувальними призами для решти конкурсантів стали бланки для заповнення декларацій про видатки. Ними активісти “Пори”, що проводили акцію на вулиці Банковій, обклеїли новий залізний паркан біля секретаріату. За словами організаторів акції, вони прагнули привернути увагу суспільства до того, що обіцянки розмежувати владу і бізнес, які давалися лідерами на Майдані, не виконані, і в Україні існує загроза нової олігархії. Як каже член політради громадянської партії “Пора” Андрій Юсов, такий конкурс, приурочений до дня підприємця, “пористи” збираються проводити щороку:

«Петро Порошенко, як і багато людей, які фігурували в наших списках, повинні відчувати на собі око. Око громадянського суспільства і вдень, і вночі, і під час того, коли вони перебувають у своїх кабінетах владних і в своїх дорогих мерседесах, і в своїх кабінетах бізнес-підприємств».

Нагадаю – нещодавно громадянська партія “Пора” заявила про загрозу здобуткам помаранчевої революції і зажадала від влади терміново реалізувати антикризовий план дій. Однією з вимог цього плану мало стати відкрите визнання владою своїх помилок.

Recommended

  • Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

    Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

XS
SM
MD
LG