Спеціальні потреби

Юлія Тимошенко: українська влада не працює як єдина команда


Юлія Тимошенко вкотре заявила, що будь-яка критика щодо погіршення економічної ситуації в країні є політичним критиканством і не відповідають дійсності:

“Реальне зростання ВВП – на 20, 3% більше, ніж у минулому році. Це є прекрасний прорив. Ми повністю виконуємо бюджет, в півтора рази більший, ніж у минулому році. Сільське господарство вперше дало зростання.”

Між тим, прем’єр-міністр каже, що робота уряду була б значно ефективнішою, якби нова влада працювала як одна команда:

“Для того, аби досягати таких показників, мені доводиться долати такі перешкоди, які минулому уряду просто не снилися. Це кожен крок відбувається з муками.”

Нині уряд знову займається вирішенням сезонних криз, які, як визнає Тимошенко, дійсно мають місце. Зокрема, ближчим часом в Україну таки ввезуть цукор-сирець, і це дозволить стабілізувати ціну на рівні 3 грн. 20 коп. за кілограм цукру. Тимошенко каже, що всі заходи будуть виключно ринкові, відкидаючи закиди у зловживанні адміністративними важелями.

Втім, перм’єр-міністр не радить чекати зниження ціни на бензин, оскільки ціни на нафту зроростають у всьому світі:

“Зростають ціни на нафту у всьому світі. Стрімко зростають, і немає прогнозів щодо зниження ціни. Наскільки зростає ціна на нафту у світі, зростає ціна на нафтопродукти в Україні.”

Також український уряд оголосив про започаткування великої програми модернізації доріг. За п’ять років прем’єр-міністр обіцяє, що українські дороги нагадуватимуть європейські, і що для цього будуть задіяні чималі державні та приватні інвестиції.

Тимошенко каже, що не збирається у відпустку, аби до вересня підготувати бюджет 2006 року та низку серйозних законів для здійснення економічних реформ:

“Той стан господарства, який ми отримали, не передбачає відпустку перм’єр-міністра. Ми готуємо бюджет, готуємо серйозні законопроекти по реформуванн. економіки України і багато чого сьогодні треба робити.”

Відео - найголовніше

XS
SM
MD
LG