Спеціальні потреби

Українські мусульмани засуджують тероризм


Тероризм ніяк не пов’язаний з релігією ісламу, це зовсім інша ідеологія, яку справжні мусульмани не сповідують, каже голова Міжобласної асоціації громадських організацій “Арраід” Фарук Ашур:

“Терорризм – це поняття, що суперечить всім релігіям і ідеям всіх націй. Мусульманство – це друга за чисельністю прибічників релігія у світі, і серед них є люди, що належать до цих угруповувань. Але цим вони не представляють іслам.”

Останні теракти українські мусульмани засуджують, хоч і вказують на те, що вони мають різну основу:

“Те, що сталося в Шарм-Ель-Шейху – зовсім інакше, ніж те, що сталося в Лондоні, це було з різних причин. Теракти у Лондоні сталися через участь цієї країни у війні в Іраку, а події в Шарм-Ель-Шейху сталися через незгоду з режимом, який існує в Єгипті. В одному повідомленні терористи виставили вимогу звільнити з в’язниці людей, що мають опозиційні до єгипетської влади погляди.”

На думку пана Ашура, Україні теракти не загрожують, принаймні подібних настроїв вони не помічали. Українці досить толерантно ставляться до ісламу. Провідний науковий співробітник Інституту світової економіки та міжнародних відносин НАН України Рустем Жангожа каже:

“Метналітет українців вільний від ксенофобії та протистояння міжконфесійного та міжнаціонального. У цьому відношенні правий екс-президент – Україна не Росія.”

Нині українські мусульмани кажуть, що роблять все можливе, аби поширювати антитерористичні ідеї. Про це вони пишуть у виданнях для мусульман, говорять під час прововідей та заявляють у пресі. Водночас, вони визнають, що ідеї тероризму дуже швидко ширяться сучасним світом і закликають спільно розробляти шляхи для подолання ідеології терористів.

Відео - найголовніше

Найважливіше з промови Байдена до американців.Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:10:45 0:00

Recommended

  • Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

    Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

XS
SM
MD
LG