Спеціальні потреби

Держдепартамент США публiкує черговий звiт з питань торгiвлi людьми


Державний департамент США оприлюднив минулої п`ятницi черговий щорічний Звіт про торгівлю людьми в світі. У документі серед iншого сказано, що США можливо запровадять санкції проти чотирнадцяти країн, якщо вони не вдадуться до вагомих кроків для подолання цієї проблеми.

Оприлюднюючи звiт, держсекретар США Кондоліза Райс назвала практику торгівлі людьми сучасним проявом рабства. За поданою нею статистикою, кожного року через кордони країн незаконно перевозиться до восьмисот тисяч людей. Це - в додаток до работоргівлі в межах деяких держав.

У звіті говориться, що жертв людської контрабанди часто силою чи обманом штовхають на проституцію. Половина з них - це діти. П'ять з чотирнадцяти найгірших порушників знаходяться в Латинській Америці та на Карибських островах. Це - Болівія, Куба, Еквадор, Ямайка і Венесуела. Чотири - на Близькому Сході. Це - Кувейт, Катар, Саудівська Аравія і Об'єднані Арабські Емірати. Три - в Східній Азії. Це - Бірма, Камбоджа, і Північна Корея. Дві країни-порушниці знаходяться в Африці. Це - Судан і Тоґо.

Контрабандою людьми часто займаються злочинні структури, які значно збагачуються за рахунок своїх жертв.

У звіті Державного департаменту подано створену США систему оцінки штрафними очками рівня контрабанди людьми.

В разі, якщо якась країна отримує три або більше таких очків, це може призвести до припинення надання їй Сполученими Штатами будь-якої допомоги. Виключення становлять гуманітарні постачі.

Recommended

  • Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

    Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

XS
SM
MD
LG