Спеціальні потреби

Найбільші нафтогазові компанії світу узгодили заходи проти зміни клімату


Гіганти нафтовидобувної галузі в рамках Нафтогазової ініціативи в сфері зміни клімату, домовились скорочувати викиди парникових газів від своєї діяльності. 12 компаній, серед яких Exxon, Aramco, Chevron, китайська державна компанія CNPC та інші, поставили за мету скоротити викиди вуглекислого газу до 20-21 кілограма на один барель нафти до 2025 року. Це на 13% менше ніж ціль 2017 року.

Критики зазначають, що поставлена ціль перевищує теперішні 18 кілограмів викидів, які в середньому виробляє 40% компаній-нафтовиробників, пише WorldOil.

Однак голова групи Боб Дадлі наголошує, що важливо було долучити до ініціативи не лише приватні, але і державні компанії.

«Гадаю, це немале досягнення, зібрати разом ці компанії, державні нафтові компанії, на які чиниться тиск, європейські та американські компанії, на яких чиниться тиск урядів та акціонерів - до співпраці, особливо у час пандемії», - заявив Дадлі в коментарі Bloomberg.

Досягнення мети до 2025 року усуне 25 мільйонів вуглекислого газу на рік, що дорівнює парниковим викидам 6 мільйонів американських осель, заявляють в ініціативній групі.

Дивіться також: Президент Трамп оголосив нові санкції проти Пекіна та заявив про кінець особливих відносин із Гонконгом. Відео

XS
SM
MD
LG