Спеціальні потреби

Нові спалахи коронавірусу зафіксували у Техасі, Каліфорнії, на Флориді


Три найбільш заселені американські штати - Техас, Флорида і Каліфорнія - б'ють рекорди за швидкістю поширення коронавірусу.

У Каліфорнії наразі налічується 142 тисячі людей із COVID-19, у Техасі - 88 тисяч нових позитивних випадків, на Флориді захворіли 71 тисяча людей.

Всі 50 американських штатів в останні два тижні почали послаблювати карантинні обмеження. Збільшення кількості хворих спостерігається також у Південній Кароліні, Міссурі, а також в містах Х'юстон і Фенікс.

Лише у 16-ти штатах і у столиці Вашингтоні в останні два тижні спостерігається зменшення кількості випадків зараження.

Центри з контролю та запобігання хвороб у п'ятницю оприлюднили прогноз, що до 4 липня у США налічуватиметься до 140 тисяч смертей від коронавірусу і що більше летальних випадків впродовж наступного місяця спостерігатиметься у Аризоні, Арканзасі, на Гаваях, у Північній Кароліні, Юті та у Вермонті.

Попри збільшення кількості нових випадків коронавірусу, наразі губернатори не поспішають змінювати плани щодо відновлення економіки. Наразі лише губернатори Орегона та Юти призупинили відновлення роботи бізнесу після того, як у цих штатах виявили нові спалахи епідемії.

“Це по суті “жовте світло” у всьому штаті. Час натиснути паузу на тиждень перед тим, як почати відкриватись, - заявила губернаторка Орегону Кейт Браун. - Я працюватиму з лікарями та громадськими експертами з медицини, щоб визначити, чи зняти паузу, чи продовжити, чи вжити інших заходів”.

Дивіться також: Перша зустріч батьків з дітьми, народженими сурогатними матерями в Україні

Recommended

  • Підписуйтеся на Голос Америки Українською в WhatsApp

    Підписуйтеся на Голос Америки Українською в WhatsApp

XS
SM
MD
LG