Спеціальні потреби

CNN: Очільник Пентагону не переймається через критику з боку Китаю, або Росії


Міністр оборони США Ллойд Остін
Міністр оборони США Ллойд Остін

До Дня пам‘яті у США, коли в Америці вшановують загиблих військовослужбовців, очільник Пентагону Ллойд Остін дав розлоге інтерв‘ю CNN.

В інтерв‘ю, яке було видане в ефір в понеділок, Остін, зокрема, зауважив, що супротивники Америки «хотіли б скористатись» із критики інклюзивної політики Пентагону, спрямованої на залучення до лав збройних сил американців різних поглядів і різного походження. Однак, зауважив посадовець, він не переймається тим, що кажуть в Росії, чи Китаї.

«Я жодної хвилини сну не втрачу, думаючи про те, що говорить китайське керівництво, або Володимир Путін. Я зосереджуюсь і буду зосереджуватись на обороні нашої країни, на тому, щоб ми мали все необхідне для успіху», - заявив Остін.

Також, відповідаючи на питання щодо захисту США від кібернападів, зокрема тих, що пов‘язують з Росією, Остін зауважив, що США мають як оборонні, так і наступальні спроможності в кіберсфері.

«Ми маємо спроможності для проведення наступальних операцій, - заявив Остін CNN. - Також ми маємо значні оборонні спроможності і завжди оцінюємо можливості захисту наперед з військової точки зору».

Дивіться також: Що мешканці Техасу кажуть про ініціативу дозволити людям вільно носити пістолети у громадських місцях? Відео

Recommended

  • Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

    Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

XS
SM
MD
LG