Спеціальні потреби

Фаучі: Нові спалахи коронавірусу у США викликають занепокоєння


Доктор Ентоні Фаучі
Доктор Ентоні Фаучі

Нова хвиля спалахів коронавірусу у США “турбує”, - про це заявив головний лікар США із інфекційних хвороб Ентоні Фаучі під час слухань у Палаті представників у вівторок.

Головний інфекіціоніст США відзначив відмінну роботу влади Нью-Йорка у протистоянні поширенню вірусу.

“Утім в інших регіонах країни ми бачимо хвилююче зростання заражень, що виглядає як сукупність кількох складових. Але одна з них - це збільшення поширень всередині громад, і це те, що мене дуже тубрує”, - зазначив Фаучі у Комітеті з енергетики та торгівлі Палати представників США.

У США щодня виявляють близько 30 тисяч нових випадків коронавірусу.

Нові спалахи коронавірусу значною мірою стосуються південних та південно-західних штатів, зокрема Аризони, Техасу, Флориди, Північної та Південної Каролін.

Чимало із цих штатів, де зростає кількість заражень, найактивніше в країні відкривали роботу бізнесу в час пандемії.

“Наступні кілька тижнів будуть дуже важливі для того, щоб відреагувати на ці спалахи, які ми спостерігаємо у Флориді, Техасі, в Аризоні та інших штатах”, - додав Фаучі.

Тоді як кількість заражень зростає, рівень шпиталізації людей та летальних випадків лишається незмінним. Втім Фаучі заявив, що поки зарано робити висновки щодо смертельних випадків.

“Смерті завжди відстають від випадків заражень. Ви бачите більше випадків коронавірусу зараз, тоді як летальні випадки зменшуються. Стурбованість полягає в тому що, якщо через нові випадки люди захворіють і ляжуть в лікарню, ймовірно, буде зростання і смертельних випадків. То ж я думаю, зараз зарано про це говорити”, - заявив Фаучі.

Фаучі також висловив впевненість, що коронавірус ще триватиме певний час і восени зрівняється з сезоном грипу.

Дивіться також: 10 прикладів інноваційних заходів безпеки під час пандемії.

10 прикладів інноваційних заходів безпеки під час пандемії. Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:04:01 0:00

XS
SM
MD
LG