Спеціальні потреби

МФК: Концесійна угода щодо Херсонського порту відповідає найкращим міжнародним стандартам


Підрозділ Світового банку, Міжнародна фінансова корпорація, привітала Україну з підписанням першої концесійної угоди, що відповідає найкращим міжнародним стандартам, йдеться в заяві організації щодо концесії Херсонського торговельного порту.

«Ми хочемо привітати Україну з цим величезним досягненням. МФК має значний досвід формувань важливих угод з державно-приватного партнерства та концесій. Цей проект допоможе розвинути українську інфраструктуру і збільшити експорт аграрної продукції, зокрема тієї, що підтримає економічне зростання», - заявив Джейсон Пеллмар, керуючий МФК в Україні, Білорусі та Молдові.

Угоду про державно-приватне партнерство підписали з компаніями Risoil (Швейцарія) та Грузинською промисловою групою 26 червня.

МФК у співпраці з Європейським банком реконструкції та розвитку а також Світовою групою інфраструктури, фондом створеним міжнародними донорами для підтримки державно-приватних партнерств, був провідним радником з інфраструктури, йдеться в заяві МФК.

МФК разом з Федеральним Міністерством фінансів Австрії та Швейцарським державним секретаріатом з економічних справ, надавали підтримку Міністерству інфраструктури України з укладанням контракту і визначенням критеріїв тендеру, наголосили в організації.

Дивіться також: Час-Тайм. Американські конгресмени пропонують розширити санкції проти «Північного потоку 2»

XS
SM
MD
LG