Спеціальні потреби

Епідеміологи США радять використовувати очищувачі повітря для стримування COVID-19. Оновлено позицією CDC


Директор CDC Роберт Редфілд
Директор CDC Роберт Редфілд

Центри США з запобігання та контролю над хворобами (CDC) спочатку оновили а потім усунули оновлення інформації про COVID-19 на своїй офіційній веб сторінці.

Рішення усунути оновлені інформацію в установі обґрунтували тим, що було помилково опубліковано проект змін. «CDC наразі поновлює рекомендації стосовно інфікування SARS-CoV-2 (вірусу, що спричиняє COVID-19) через повітря. Коли цей процес буде завершено, оновлену версію буде розміщено».

В попередньо опублікованому оновленні йшлося про те, що коронавірус може передаватись через респіраторні краплі, або невеликі аерозольні частинки, що передаються диханням.

Крім вже звичних рекомендацій носити маски, дотримуватись соціальної дистанції, мити руки з милом, проводити часті прибирання та заходи дезінфекції, американські епідеміологи радили також «використовувати очищувачі повітря, для того, щоб зменшувати концентрацію мікробів в закритих приміщеннях».

«Надходить все більше свідчень того, що краплі і повітряні частинки можуть залишатись у повітрі і їх можуть вдихати інші люди, також вони можуть пересуватись на відстані більше шести футів [майже 2 метри], (наприклад, під час хорових співів, споривних тренувань, перебування в ресторанах)... Загалом, ризик зростає всередині приміщень без гарної вентиляції».

«Ці частинки можуть вдихатись через ніс, рот у повітряні проходи та легені і спричиняти зараження. Це вважається основним шляхом поширення вірусу», - йшлося в попередньо опублікованих оновленнях.

Як і раніше, CDC вказує, що COVID-19 здебільшого передається між людьми, які перебувають у близькому контакті - менше двох метрів і через «респіраторні краплі, що утворюються, коли заражена людина кашляє, чхає, або говорить».

Дивіться також: Науковці про драматичні пожежі: зміни клімату - головна причина. Відео

Науковці про драматичні пожежі: зміни клімату - головна причина. Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:02:41 0:00

Відео - найголовніше

XS
SM
MD
LG